(Форма № 1-РТ) Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі (наказ Мінфіну від 11.02.2016 р. № 49)

wordpdf

7 comments

  1. Анна

    Хочеться щоб хоча один податківець розібрався до якого виду алкоголю та тютюну належать до 200 найменувань . якими торгує в роздріб торгова точка! Добре що хоча зразу штраф прописали у 17000 грн!

  2. а чи довго будемо терпіти знущання над собою придурки дочекаєтесь майдану зі зброєю тоді полетять і винні і невинні
    ідіоти не випробовуйте людського терпіння

  3. Лоліта

    Таке враження що з людей хочуть здерти побільше грошей. Що це за закон. коли людей заганяють в глухий кут. Цікаво хто це все придумав. Для чого потрібно було терміново заставляти підприємців ради цього звіту виробляти електронні ключі? Ніяких роз яснень щодо того як робити цей звіт. Залишки на 1 квітня яких ніхто не виводив. закон ввійшов в дію з 23 квітня, а за несвоечасну здачу звіту, за кожну помилку штраф. І чого саме в цьому звіті не можна виправляти помилки. чому не можна подавати уточненні звіти? В такому темпі як робився цей звіт іх може бути. А для того щоб більше було штрафів.

  4. Идиотизм на уровне с дебилизмом,товарооборот сельского магазина на уровне 5000-6000 тыс. грн. по подакцизным товарам, а РТ – РА в миллионах и декалитрах, штрафы больше чем зарплата депутата.Это называется “борьба с коррупцией в сельской местности”,возникает желание подарить лицензии на торговлю вместе с кассовым автору …